Dvaro nuoma

PAKĖVIO DVARO RESTORANAS

Puikiai praleisite laiką Pakėvio dvaro restorane, kuris garsėja išskirtinio skonio patiekalais, prabangiu interjeru, patraukliais renginiais bei edukacijomis. Šeštadieniais vykstantys muzikiniai vakarai džiugina lankytojus originalumu, skaniais ir sočiais patiekalais bei kokteilių ir kitų gėrimų įvairumu. Estetika, puikus aptarnavimas bei  Pakėvio dvaro komandos profesionalumas traukia lankytojus, kurie atvažiavę bent kartą -  būtinai grįžta pasisvečiuoti, paragauti patiekalų, pasigėrėti aplinka...

PAKĖVIO DVARO VIEŠBUTIS

Naujai įrengtas jaukus viešbutis, kuriame galėsite puikiai pailsėti dviviečiuose kambariuose, pusryčiauti prabangiame restorane bei relaksuoti nuostabaus grožio aplinkoje. Tyvuliuojantys tvenkiniai, juose besisupanti valtelė ir vandens dviračiai – visa tai kokybiškam Jūsų poilsiui.  Nepakartojamo grožio saulėtekiai, saulėlydžiai, klykiančių gervių koncertai nukels Jus į laukinę gamtą, pasivaikščiojimai Pakėvio dvaro aplinkoje suteiks energijos ir sveikatos. Pageidaujantiems, esant geram orui, romantiškus pusryčius  patieksime dvaro Rotondo arba gražioje ir erdvioje terasoje.

PAKĖVO DVARO SVIRNAS

Pristatome puikią erdvę renginiams, ekspozicijoms, parodoms, koncertams ir teatrų festivaliams... atrestauruotas Pakėvio dvaro svirnas žavi autentiškumu, didele erdve, įspūdingo grožio vyno rūsiu.

PAKĖVIO DVARO VYNO RŪSYS

Išskirtinė Pakėvio dvaro rūsio aplinka, svaiginantis vyno kvapas, paslaptimi kvepiantis žvakių apšvietimas ir dekoras, atitinkantis renginio tematiką... Dvaro ponios pasakojimas apie vyną, vyno gaminimo istoriją, keleto rūšių vyno degustavimas bei gražiai patiektas sūrio užkandis su marinuotomis paprikėlėmis...

PAKĖVIO DVARO ŽVEJO NAMAS

Kiek atokiau nuo dvaro, šalia tvenkinio, yra žvejo namelis. Tai rąstinis namukas-pirtis, skirtas nedideliems susibūrimams. Pirtis, dušas, virtuvėlė, svetainė ir 2 poilsio kambariai, sutalpins 8 -12 žmonių. Kieme patogus kubilas, kuriame galėsite relaksuoti net ir šaltais žiemos vakarais. Galimybė pusryčiauti jaukioje terasoje ar net ant tvenkinio tilto.  Jei norite pailsėti gamtoje su mylimais žmonėmis, ar linksmai atšvęsti - siūlome atvykti čia. Galėsite pažvejoti, paplaukioti valtele, kepti žuvį ar tiesiog gulėti ant tiltelio ir žiūrėti į debesis...

PAKĖVIO DVARO SEKLYČIA

Šalia centrinių rūmų įrengta seklyčia. Čia galite surengti didesnį pokylį salėje, kurioje telpa iki 80 žmonių. Puiki vieta organizuoti konferencijas, seminarus, paskaitas... didelė erdvė edukacijoms kitiems užsiėmimams. Yra pirtis su dušais, 5 poilsio kambariai, kuriuose gali apsistoti 20 žmonių. Jauki seklyčios terasa, tinkanti poilsiui, veikloms, edukacijoms...

PAKĖVIO DVARO EKSKURSIJOS, PATYRIMINĖS EKSKURSIJOS

Maloniai kviečiame apsilankyti Pakėvio dvare organizuojamuose renginiuose: Įdomi ekskursija apie Pakėvio vietovę, dvarą, Šv. Teklės bažnytėlę, dvaro savininkus, įžymius žmones, kurie gimė ir gyveno Pakėvio dvare ir Pakėvio kaime. Patyriminėse ekskursijose ne tik sužinosite, apie Pakėvio dvarą, bet ir patirsite įvairių potyrių.

PAKĖVIO DVARO CENTRINIAI RŪMAI

Ypatingai vaizdingame kraštovaizdyje, apsuptas miškų ir tvenknių, stovi Pakėvio dvaras. Teritorijoje išlikusi alėja su istoriją menančiais medžiais. Didelėje erdvėje pagal paveldosaugininkų planus, prisodinta daug augalų, svaiginančiais kvapais mėgautis ir grožėtis kviečia rožynas. Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų.

 

Dvare yra trys skirtingo dydžio salės, kiekviena savaip graži ir kviečianti stabtelėti , pamąstyti apie laiko tėkmę, trapią būtį.Yra išlikusių senų nuotraukų su dvaro atskirais elementais, buvusiais šeimininkais. Daug istorijų galėtų papasakoti senasis židinys, dabar atrestauruotas ir papuoštas naujais kokliais.

 

Kviečiame užsukti, pabendrauti, paragauti dvaro sode auginamų žolelių arbatos, pasinerti į prisiminimus...

ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖ

Maloniai kviečiame naudotis nauja paslauga. Elektromobilių įkrovimas bendradarbiaujant su Elektrum Drive. Atsisiųskite mobiliąją programėlę Elektrum Drive, kad galėtumėte naudotis įkrovimo paslauga. Įkrovimo galia 2x22 kW.