Dvaro g. 54, Pakėvio k., Kelmės r. 

   +370 610 31315        agro.dvaras@gmail.com

Dvaro nuoma

• Puikūs pastatai, sutvarkyta aplinka, nuostabūs peizažai aplink – visa tai rasite Pakėvio dvare!

• Čia galite surengti didesnį pokylį, kitokią šventę ar renginį

• Jums pasiūlysime poilsio kambarius nakvynei ar atokvėpiui

• Žvejo namelis - tai naujas rąstinis namukas-pirtis, skirtas nedideliems susibūrimams

• Galėsite pažvejoti, paplaukioti valtele, kepti žuvį ar tiesiog pailsėti ant tiltelio

Centriniai rūmai

Centriniai rūmai

Ypatingai vaizdingame kraštovaizdyje, apsuptas miškų ir tvenknių, stovi Pakėvio dvaras. Teritorijoje išlikusi alėja su istoriją menančiais medžiais. Didelėje erdvėje pagal paveldosaugininkų planus, prisodinta daug augalų, svaiginančiais kvapais mėgautis ir grožėtis kviečia rožynas. Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų.


Dvare yra trys skirtingo dydžio salės, kiekviena savaip graži ir kviečianti stabtelėti , pamąstyti apie laiko tėkmę, trapią būtį.Yra išlikusių senų nuotraukų su dvaro atskirais elementais, buvusiais šeimininkais. Daug istorijų galėtų papasakoti senasis židinys, dabar atrestauruotas ir papuoštas naujais kokliais.


Kviečiame užsukti, pabendrauti, paragauti dvaro sode auginamų žolelių arbatos, pasinerti į prisiminimus...


Seklyčia

Seklyčia

Šalia centrinių rūmų įrengta seklyčia. Čia galite surengti didesnį pokylį salėje, kurioje telpa iki 80 žmonių. Yra pirtis su dušais, 5 poilsio kambariai, kuriuose gali apsistoti 20 žmonių. Kieme daug erdvės pasivaikščiojimams ir fotosesijoms.

Žvejo namelis

Žvejo namelis

Kiek atokiau nuo dvaro, šalia tvenkinio , yra žvejo namelis. Tai naujas rąstinis namukas-pirtis, skirtas nedideliems susibūrimams. Pirtis, dušas, virtuvėlė, svetainė ir 2 poilsio kambariai, sutalpins 8 -12 žmonių. Jei norite pailsėti gamtoje su mylimais žmonėmis, ar linksmai atšvęsti - siūlome atvykti čia. Galėsite pažvejoti, paplaukioti valtele, kepti žuvį ar tiesiog gulėti ant tiltelio ir žiūrėti į debesis...